Miał plantację marihuany. Wpadł w ręce policji

Policjanci z lwóweckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i uprawę marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli w jego mieszkaniu ponad 350 porcji handlowych tego środka odurzającego i 4 krzewy konopi indyjskich w zaawansowanej fazie wzrostu. 23-latek odpowie teraz przed sądem za czyny, których się dopuścił.

dolnoslaska.policja.gov.pl/

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową, zatrzymali 23–latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W toku dalszych czynności policjanci dokonali przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie znaleźli i zabezpieczyli marihuanę w ilości, z której można by uzyskać ponad 350 porcji handlowych tego narkotyku. Mundurowi ujawnili również w mieszkaniu zatrzymanego małą plantację konopi indyjskich. Do policyjnego depozytu trafiły 4 krzewy w zaawansowanej fazie wzrostu, których uprawą zajmował się 23-latek.

Zatrzymanemu za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

 

Źródło: policja.gov.pl, niezalezna.pl

#marihuana #policja

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo