Animowana deprawacja najmłodszych

  

Głupota, bezmyślność, skandal... Animowany serial dla dzieci, emitowany w duńskiej telewizji, o mężczyźnie z rekordowo długim przyrodzeniem to dowód na spustoszenie liberalnych umysłów, które w pomysłach na nachalną seksualizację dzieci przekraczają wszelkie granice.

 Nie wiadomo, co bardziej bulwersuje: fakt, że serial jest emitowany w telewizji publicznej, wyjaśnienia nadawcy, który cieszy się z sukcesu oglądalności i „dobrego przyjęcia przez dzieci”, czy kompletny brak świadomości upiornego charakteru eksperymentu, którego dokonuje się na dzieciach. Czy nasze zdziwienie i oburzenie są uzasadnione, skoro Dania słynie z obyczajowej „postępowości”? Była bowiem pierwszym krajem na świecie umożliwiającym zawieranie związków partnerskich, legalne są tam małżeństwa par homoseksualnych, które mogą adoptować dzieci, a społeczeństwo jest „bardzo przyjazne” wobec LGBT. Wiele wskazuje na to, że tak szkodliwe pomysły seksualizacji dzieci nie okażą się jednorazowym niemądrym incydentem, ale sygnałem trendu, który znajdzie naśladowców w postępowej Europie.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl,

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts