Owsiak i jego dar na licytację WOŚP. Przekazał swój obraz z hasłem "To jest wojna"

Jerzy Owsiak, który do tej pory znany był z pokojowych haseł, tym razem zmienił front o 180 stopni. Na licytację WOŚP przekazał bowiem narysowany przez siebie obraz - a na nim symbol Strajku Kobiet i dwa hasła, z których jedno brzmi... "to jest wojna".

Zdjęcie ilustracyjne
fot. facebook.com/jerzyowsiak

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2021 r., poświęcony jest wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak co roku, inicjatywie Owsiaka towarzyszą liczne licytacje. Jeden z fantów na aukcję przekazał również sam szef fundacji WOŚP.

"To jest mój obrazek, moje dzieło, które przekazałem na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy" - mówił Jerzy Owsiak podczas dzisiejszej transmisji. Zaprezentował obraz, na którym jest namalowana czerwona błyskawica (symbol Strajku Kobiet), a także hasło "Jesteśmy mocni!" i... "to jest wojna". 

Zaskakuje szczególnie ostatnie z wymienionych haseł, gdyż Jerzy Owsiak wielokrotnie kreował się na osobę nastawioną pokojowo. Tym razem opowiedział się jednak po stronie hasła, które królowało na ulicach polskich miast podczas proaborcyjnych protestów. 

Dzieło podpisane zostało: "Jestem kobietą! Jurek Owsiak".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#WOŚP #Jerzy Owsiak

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo