Lis napisał na Twitterze o "bezczelnych brytyjskich celebrytach". Został bezlitośnie wypunktowany

- Królowa Elżbieta i książę Kentu przyjęli szczepionkę. Bezczelni ci brytyjscy celebryci - napisał na Twitterze Tomasz Lis. - Po miesiącu od rozpoczęcia szczepień, mając odpowiednio 94 i 99 lat oraz będąc w większej liczbie grup ryzyka niż jest liter w alfabecie - odpowiedział mu mieszkający w Wielkiej Brytanii dziennikarz Jakub Krupa.

Tomasz Lis / Fotomag/Gazeta Polska

[News #373175]

Na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w grupie "zero" zaszczepionych zostało wielu aktorów, celebrytów, polityków, dziennikarzy związanych z obozem lewicowo-liberalnych. Sprawa ta wywoła ogromne emocje społeczne i spotkała się z krytyką wielu środowisk zarówno lewicowych, jak i prawicowych. 

Jednym z największych obrońców osób zaszczepionych w tzw. grupie "zero plus" jest redaktor naczelny Newsweeeka Tomasz Lis. 

- Królowa Elżbieta i książę Kentu przyjęli szczepionkę. Bezczelni ci brytyjscy celebryci 

- napisał na Twitterze. 

Po miesiącu od rozpoczęcia szczepień, mając odpowiednio 94 i 99 lat oraz będąc w większej liczbie grup ryzyka niż jest liter w alfabecie. Ale poza tym porównanie prawie trafione. A, jeszcze nie książę Kentu, tylko Edynburga. Chociaż Kentu ma 85 lat, więc też mógłby się załapać

- odpowiedział mu Jakub Krupa, dziennikarz polskich i brytyjskich mediów w Wielkiej Brytanii.

Pod wpisem Lisa pojawiło się też wiele innych komentarzy.

 


Źródło: Niezalezna.pl

#Jakub Krupa #Tomasz Lis #szczepienia #koronawirus #pandemia

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo