Media o kolejnej zaszczepionej bez kolejki. Nazywano ją "najważniejszą kobietą w TVN"

Od kilkunastu dni Polska żyje aferą celebrytów i biznesmenów, którzy poza kolejką szczepili się przeciw COVID-19 na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Media podają nazwisko kolejnych zaszczepionych osób. Do Grycanów i Orfingerów, których nazwiska już dziś padały, dołączyła Katarzyna Kieli wraz z mężem. 

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com; screen z plejada.pl

Informację o zaszczepieniu się przez Kieli i jej małżonka podał portal wPolityce.pl. Katarzyna Kieli to prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA. Stacja telewizyjna TVN24 potwierdziła później, że wśród osób zaszczepionych poza kolejnością na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym była prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA Katarzyna Kieli.

Katarzyna Kieli jest kolejną zaszczepioną osobą - po Edwardzie Miszczaku i Mariuszu Walterze - związaną z telewizją TVN. Serwis "Plejada" we wrześniu 2020 roku nazywał ją "najważniejszą kobietą w TVN". 

- Katarzyna Kieli jest jedną z najbardziej wpływowych osób branży medialnej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jako prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA, odpowiada za rozwój biznesu w największym w skali globalnej regionie Discovery

- czytamy na plejada.pl. 

W grudniu 2020 roku wybuchł skandal dotyczący szczepień, jakie celebryci przyjęli w Centrum Medycznym - przychodni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pierwszy o zaszczepieniu poza kolejką informował m.in. były premier, a obecnie europoseł SLD, Leszek Miller; polityk podał też, że również jego żona została zaszczepiona. Szczepionkę otrzymali też m.in. aktorzy: Krystyna Janda, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, Michał Bajor i Radosław Pazura, satyryk Krzysztof Materna i dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, a także współzałożyciel tej telewizji Mariusz Walter. Dziś ujawniono, że na liście zaszczepionych celebrytów jest biznesmen Zbigniew Grycan i jego małżonka oraz Irena Eris (właściwie Szołomicka-Orfinger) oraz jej mąż Henryk Orfinger.

Przypomnijmy, że kontrola w WUM wykazała, iż osoby, które zostały zaszczepione poza kolejnością, zostały zarejestrowane jako personel niemedyczny pracujący w szpitalu. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#TVN #Katarzyna Kieli

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo