Płonne nadzieje opozycji

  

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że według dostępnych statystyk jesteśmy trzecim państwem pod względem liczby zaszczepionych w UE, a w ostatnią środę liczba osób zaszczepionych w Polsce przekroczyła 140 tys. Warto pamiętać, że szczepienia przeciw COVID-19 rozpoczęły się w Polsce 27 grudnia ub.r.

To dopiero początek, bo jak zapowiada Michał Dworczyk z Kancelarii Premiera, do końca przyszłego tygodnia będziemy mieli zaszczepionych blisko 450 tys. osób z grupy zero. Te optymistyczne informacje przerażają totalną opozycję, która ma nadzieję, że Narodowy Program Szczepień przyniesie klęskę rządowi, a opozycji sukces w następnych wyborach parlamentarnych. To przykre, ale niestety tak jest, że dla opozycji dobro Polaków nie ma żadnego znaczenia. Pokazali to, błagając zagranicę o sankcje dla Polski, pokazali to, wyciągając młodych ludzi na ulicę, nie zważając na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem. Teraz atakują rząd, podając jeden i ten sam przykład Izraela, który zaszczepił już co dziesiątego obywatela. Zapominają dodać, że system opieki zdrowotnej w Izraelu uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie, a szczepienia rozpoczęto tam już 19 grudnia.
 

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts