Joanna Lichocka o skandalu ze szczepieniami celebrytów: "Jak zwykle - wstydu nie mają"

- To nie jest afera „celebrytów” tylko środowiska, którego emanacją w polityce jest PO - tak o skandalu szczepionkowym napisała na Twitterze poseł Joanna Lichocka. "Jak zwykle–wstydu nie mają" - dodała, komentując kwestię szczepień bez kolejki, m.in. osób związanych z telewizją TVN.

Joanna Lichocka
fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Szczepienia przeciw COVID-19 w Polsce rozpoczęły się 27 grudnia. W pierwszej kolejności szczepieni są m.in. pracownicy sektora ochrony zdrowia. O zaszczepieniu poinformował jednak m.in. były premier, a obecnie europoseł Leszek Miller (zaszczepiła się też jego żona). Zaszczepieni zostali też m.in. aktorzy: Krystyna Janda, Andrzej oraz Maria Seweryn i Wiktor Zborowski, satyryk Krzysztof Materna, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak (oraz jego narzeczona Anna Cieślak), współzałożyciel TVN Mariusz Walter i inni. Pełna lista osób zaszczepionych poza kolejnością nie została upubliczniona.

Sprawą, która już od końca 2020 roku dominuje w przestrzeni publicznej, zainteresowały się media zagraniczne. BBC informuje o "polskim gniewie".

Nic dziwnego - sprawa wywołała ogromne społeczne oburzenie. Odniosła się do niej także poseł Joanna Lichocka. 

- Medycy byli odsyłani– "nie był pan zaproszony". L. Miller, M. Walter, E. Miszczak– byli. Pod rządami rektora związanego ze stacją TVN i dyrektorki z PO. Teraz kłamią. To nie jest afera „celebrytów” tylko środowiska, którego emanacją w polityce jest PO. Jak zwykle–wstydu nie mają

- podsumowała tę aferę na Twitterze.

 

 

Źródło: twitter, niezalezna.pl

#Joanna Lichocka #szczepionki #koronawirus

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo