Bronisław Wildstein, Michał Karnowski, Paweł Lisicki, Tadeusz Płużański na gorąco po pokazie prasowym komentują film Anity Gargas „Anatomia Upadku”. 

- Ten film jest wstrząsający. (…) Zobaczenie na własne oczy jak niszczy się miejsce katastrofy, tak żeby uniemożliwić znalezienie jakichkolwiek innych śladów – to coś niezwykłego. To trzeba zobaczyć – powiedział po pokazie Bronisław Wildstein.
  
- Gdyby ten film został pokazany w ogólnodostępnej, powszechnie oglądanej telewizji (…) to większość Polaków by zmieniła swój pogląd na temat tragedii smoleńskiej – mówi Michał Karnowski (Wsieci, wpolityce.pl).

- Anita Gargas wywiązała się lepiej z obowiązku niż dotychczasowe władze państwowe zarówno jeśli chodzi o prokuraturę jak i państwo – stwierdził Paweł Lisicki (Tygodnik Lisickiego).

- Jak zobaczymy jak to miejsce w tej chwili wygląda, jak jest traktowane przez Rosjan, jak wszystkie ślady są niwelowane to robi wrażenie i daje dużo do myślenia – powiedział Tadeusz Płużański historyk, publicysta.

Wieczorem zapraszamy na  przedpremierowy pokaz filmu o  katastrofie smoleńskiej. „Anatomia upadku” Anity Gargas. Film będzie wyświetlony o  godz. 20 w  kinie Wisła w  Warszawie, pl. Wilsona 2.

Z kolei już jutro, 16 stycznia najnowszy film Anity Gargas pt. „Anatomia upadku" będzie dołączony do tygodnika „Gazeta Polska". Film jest rezultatem śledztwa dziennikarskiego dotyczącego katastrofy smoleńskiej prowadzonego w Rosji, a także na terenie Polski. Zebrany materiał dowodzi, że fakty wyglądają inaczej niż przedstawiają to raporty MAK i komisji Millera.

Kliknij i zobacz co mówili po pokazie prasowym filmu Anity Gargas: