Media publikują nieznane dotąd zdjęcia. Aktora przed szczepieniem powitał... rektor WUM

Polsat News dotarł do niepublikowanych dotąd fotografii ukazujących, jak aktor Wiktor Zborowski wita się z prof. Zbigniewem Gaciongiem przed przyjęciem szczepionki przeciw COVID-19. Rektor WUM nie tylko - jak sam pisał - zauważył osoby ze świata kultury, ale również osobiście witał Zborowskiego.

Wiktor Zborowski
By Martin Kraft - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58367244; polsatnews.pl

Na zdjęciach opublikowanych przez polsatnews.pl widzimy, jak prof. Gaciong wita się z aktorem Wiktorem Zborowskim w gmachu WUM. Zborowski jest jednym z ludzi kultury, którzy bez kolejki przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19. 

Skandal w sprawie szczepień poza kolejką wybuchł po tym, jak o przyjęciu szczepionki poinformował m.in. były premier, a obecnie europoseł SLD Leszek Miller. Okazało się, że w grupie osób spoza środowiska medycznego, które otrzymały szczepionkę, znaleźli się też m.in. aktorzy: Krystyna Janda, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, satyryk i reżyser Krzysztof Materna, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, jego narzeczona Anna Cieślak i aktor Michał Bajor. Pełna lista zaszczepionych ludzi ze świata kultury i polityki wciąż nie jest znana. Media podały dziś, że wśród zaszczepionych bez kolejki może być współzałożyciel TVN Mariusz Walter.

-  Na zdjęciu, do którego udało się dotrzeć widać jak rektor WUM Zbigniew Gaciong osobiście wita Wiktora Zborowskiego na uczelni, gdzie organizowano szczepienia

- czytamy na polsatnews.pl.

W odpowiedzi na pytanie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego rektor WUM prof. Zbigniew Gaciong napisał, że był obecny w miejscu, gdzie wykonywane są szczepienia i wśród oczekujących "rozpoznał tylko kilka znanych postaci ze świata kultury". 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Wiktor Zborowski

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo