Thun drwi ze szczepienia "elit". I wykazuje... "Kaczyński chciał być pierwszy"

Europosłanka PO Róża Thun zadrwiła w mediach społecznościowych ze sprawy szczepienia celebrytów i polityków poza kolejnością. Polityk stwierdziła, że cała afera związana jest z tym, że to "Kaczyński chciał być pierwszy". Internauci komentujący ten wpis, nie zostawili na europoseł suchej nitki.

/ Fotomag/Gazeta Polska

W minioną niedzielę rozpoczęły się w Polsce szczepienia przeciw COVID-19. W pierwszej kolejności szczepieni są pracownicy sektora ochrony zdrowia. Około 18 osób spoza środowiska medycznego otrzymało szczepionkę na CODID-19 poza kolejnością. W grupie tej znalazł się m.in. były premier i europoseł SLD Leszek Miller, aktorzy: Krystyna Janda, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, satyryk i reżyser Krzysztof Materna oraz dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Szczepienia przeprowadził Warszawski Uniwersytet Medyczny.

- Powiadają, że ta cała awantura jest dlatego, że Kaczyński chciał być pierwszy! Miał szczepić się narodowo, z patriotyczną orkiestrą i w błyskach fleszy, a tymczasem mu Krystyna Janda i Leszek Miller show ukradli... Taki pech!

- napisała na Twitterze europoseł PO Róża Thun. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Róża Thun #szczepionka #Jarosław Kaczyński

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo