Znany aktor ambasadorem akcji „#SzczepimySię”. Cezary Pazura zachęci do wakcynacji przeciw COVID-19

"Cezary Pazura - wybitny artysta, znany i lubiany polski aktor, został ambasadorem kampanii #SzczepimySię" - poinformowała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Na początku stycznia, w spotach radiowych, Pazura będzie zachęcał Polaków do szczepień przeciw COVID-19.

Cezary Pazura
fot. z Instagrama aktora

Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię

–  taką wiadomość opublikował Cezary Pazura na swoim Instastory. Już na początku stycznia w radiu będzie można usłyszeć kilka spotów z udziałem Pazury – ambasadora kampanii #SzczepimySię. To właśnie w nich znany aktor będzie zachęcał Polaków do szczepień oraz wskaże, gdzie szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat. 

Szeroka kampania informacyjna

Od 29 grudnia w przestrzeni radiowej można usłyszeć spoty czytane przez profesjonalnych lektorów, które były inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem aktorów – ojca i syna, Stanisława i Mateusza Banasiuków.

Wraz ze spotami wizerunkowymi wystartowała również kampania billboardowa dotycząca Narodowego Programu Szczepień. Kilkaset billboardów zawiśnie w całej Polsce. Kampania outdoorowa zostanie wsparta komunikacją cyfrową – ekranami LED, na których zagoszczą animacje informacyjne. Działania te mają zachęcić jak najwięcej Polaków do szczepień przeciw COVID-19 oraz dostarczyć im zestaw rzetelnych informacji na ten temat. 

Kancelaria Premiera promuje sprawdzone źródła

Wizerunkowej kampanii towarzyszą działania informacyjne. Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową www.gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989. 
 

 Źródło: niezalezna.pl, KPRM

 

#koronawirus #szczepienia #SzczepmySię #Cezary Pazura ##SzczepimySię

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo