Ekspedientka dźgnięta nożem przez byłego. 34-latka po operacji, w ciężkim stanie

34-letnia ekspedientka sklepu spożywczego w Rudzie Śląskiej została w niedzielę kilkakrotnie ugodzona nożem przez swojego byłego 29-letniego partnera - poinformował oficer prasowy rudzkiej policji asp. sztabowy Arkadiusz Ciozak. Kobieta przeszła operację w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach-Ochojcu.

policja.pl

Jak podała wieczorem ta placówka, obecnie kobieta przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej, a jej stan lekarze nadal określają jako ciężki.

Policja zatrzymała już jej byłego partnera, podejrzewanego o czterokrotne ugodzenie jej nożem, kiedy przebywała w pracy – w sklepie spożywczym w dzielnicy Ruda. Po zajściu 29-latek uciekł, a pomoc wezwała druga ekspedientka. 34-latkę przetransportowano do katowickiego szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak poinformował oficer prasowy rudzkiej policji aspirant sztabowy Arkadiusz Ciozak, w namierzeniu poszukiwanego przez policję mężczyzny pomógł jego brat. Badanie stanu trzeźwości 29-latka wkrótce po zatrzymaniu dało wynik 0,8 promila. Pobrano mu krew do dalszych badań, w tym na obecność innych środków odurzających.

Według dotychczasowych ustaleń, para była ze sobą przez 5 lat, a kilka dni temu rozstała się.

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo