Kartel uciął dłonie trójce złodziei. Wstrząsające sceny na ulicach meksykańskiego miasta

22-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 23 i 25-lat zostali wyrzuceni z samochodu w miejscowości Silao w Meksyku. Ofiary kartelu były związane, miały zasłonięte oczy i krzyczały - nie tylko z przerażenia. Okazało się bowiem, że cała trójka ma odcięte dłonie, które znajdowały się w czarnych workach - informuje angielskie Daily Mail, a za nim portal online-mafia.pl.

Ratownik udzielający pierwszej pomocy jednej z ofiar oraz "list" od mafii
fot. twitter.com @fernand17704066 @blogdelnarcomx

Jeden z mężczyzn, których wyrzucono na ulicę miał odrąbane całe przedramię. "Brakujące" części ciała znajdowały się w workach, były niedawno odcięte. Służby medyczne po opatrzeniu na bieżąco ran przystąpiły do próby ratowania ofiar.

Na miejscu znaleziono także kartkę z napisem:

To spotkało mnie, ponieważ jestem złodziejem, który nie szanuje dobrych, ciężko pracujących ludzi. Każdy, kto będzie kradł, skończy tak samo.

Pod wiadomością podpisała się organizacja "Gang Grupo Elite" z kartelu CJNG.

Dwie z ofiar, które były w stanie rozmawiać z policją wskazały, że oprócz wykonania "wyroku", wcześniej były jeszcze torturowane przez kartel.

Od jesieni trwa wojna kartelu CJNG z meksykańską policją. W październiku w mieście Charapo, w Michoacan doszło do strzelaniny pomiędzy wojskiem, a członkami wspomnianej "Grupo Elite". Lokalna policja informowała, że w wyniku starcia byli ranni i zabici oraz opublikowała zdjęcia zniszczonych pojazdów opancerzonych grupy.

 

 Źródło: niezalezna.pl, Daily Mail, online-mafia.pl, twitter.com

#ucięte dłonie #zemsta #mafia #Meksyk

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo