Uciekł przed policją do lodowatej wody. Szybko się poddał

Kryminalni lwóweckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o liczne kradzieże na terenie powiatu lwóweckiego. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekł przed funkcjonariuszami do zbiornika wodnego. Zimna woda sprawiła, że podejrzany po chwili sam oddał się ręce policjantów. Ponadto poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności wymiarze trzech lat.

dolnoslaska.policja.gov.pl/

Kilka dni temu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji Lwówku Śląskim podjęli czynności mające na celu zatrzymanie 30-letniego mężczyzny, który podejrzewany był o dokonanie kilku kradzieży na terenie powiatu lwóweckiego. Ponadto mężczyzna poszukiwany był również do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności.

30- latek chcąc uniknąć odpowiedzialności próbował uciec funkcjonariuszom policji wskakując do zbiornika wodnego w Rakowicach Wielkich. Po chwili jednak zawrócił stwierdzając, że „woda jest za zimna i się poddaje”. Zwolennik lodowatych kąpieli został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Za przestępstwo kradzieży Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#policja #ucieczka #woda

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo