Pijacki rajd 70-latka. Staranował trzy auta

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach z rąk mieszkańca Jawiszowic, przejęli nietrzeźwego sprawcę kolizji. Podczas pijanego rajdu 70 – letni mieszkaniec gminy Brzeszcze uszkodził trzy samochody.

Do zdarzenia doszło w piątek (11.12.br.) tuż po godzinie 17.  31–letni mieszkaniec Jawiszowic będąc na parkingu przy ulicy Turystycznej w Brzeszczach zauważył, że kierowca samochodu marki Citroen, podczas zawracania, uszkodził stojące tam volvo i suzuki. Następnie nie zatrzymując się próbował wyjechać z parkingu.

Świadek widząc takie zachowanie kierowcy natychmiast podbiegł do kierowcy i uniemożliwił mu ucieczkę, po czym powiadomił Policję.

Funkcjonariusze przejęli, jak się okazało, nietrzeźwego, 70–letniego mieszkańca gminy Brzeszcze. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,84 promila  alkoholu. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że  nietrzeźwy kierowca kilkanaście minut wcześniej doprowadził do jeszcze jednej stłuczki. Na rondzie u zbiegu ulic Dworcowej z Turystyczną najechał na tył samochodu marki Hyundai, którym kierował 63–letni mieszkaniec Jawiszowic. 

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

 

Źródło: policja.pl , niezalezna.pl

#policja #Brzeszcze #alkohol

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo