Bezrobocie nadciąga nad Polskę » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Górnik Łęczna nie przyniósł wstydu w meczu z PSG

W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Mistrzyń piłkarek Górnik Łęczna przegrał na własnym boisku z Paris Saint-Germain 0:2 (0:2). Gole dla Francuzek padły w pierwszej połowie meczu, za sprawą strzałów Jordyn Huitemy oraz Sandy Baltimore. W drużynie gości cały mecz zagrała Polka Paulina Dudek, nominowana niedawno do Drużyny Roku UEFA.

Gole padły po niedociągnięciach drużyny Górnika w obronie. W 58. minucie słupek uratował łęcznianki po kolejnym strzale Sandy Baltimore. Kilkukrotnie zespół ratowała także strzegąca bramki Górnika Anna Palińska.

Ogólnie Polki nie zaprezentowały się źle, choć przed meczem mówiono iż są "rzucone w paszczę lwa na pożarcie".

Górnik Łęczna - Paris Saint Germain 0-2 (0-2)
Bramki: Huitema 16, Baltimore 25

Źródło: niezalezna.pl