W niedzielę o godz. 17 zapraszamy Czytelników „Codziennej” do mieszczącego się przy ul. Złotej 9 w Warszawie, budynku Hybryd na opłatek i szopkę Marcina Wolskiego! Wcześniej, o godz. 12 w pobliskim Teatrze Palladium zaczął się niezwykły koncert chóru dziecięcego i młodzieżowego Alla Polacca „Kolędować Małemu”.

Opłatek z Czytelnikami. Szopka Marcina Wolskiego
W sąsiadujących z teatrem Hybrydach o godz. 17 rozpocznie się spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej” i „Codziennej”, oraz dziennikarzami. Czytelników „GP”, „Codziennej” i portalu Niezależna.pl gorąco zapraszamy nie tylko na wspólny śpiew, ale też na lampkę wina i słodkości. Specjalnym upominkiem będzie noworoczna szopka Marcina Wolskiego.

– Ciekawe, ile byłoby wejść na tę stronę WWW, gdyby szopka realizowana była za pomocą środków porównywalnych z tymi, które kiedyś wkładała w „Polskie zoo” telewizja publiczna – powiedział Wolski, zapytany o komentarz do sukcesu szopki noworocznej emitowanej w internetowej telewizji VOD „Gazety Polskiej”. – Widać wyraźnie, że jest wielkie zapotrzebowanie na niezależną satyrę i zwykły uśmiech. A żadna ogólnopolska telewizja nie jest zainteresowana towarem, na który jest taki popyt! Nawet telewizje nazywane komercyjnymi – zauważa Marcin Wolski.

Na scenie oprócz Marcina Wolskiego wystąpi Paweł Piekarczyk. Kolędy zaśpiewamy z zespołem Klubu „Gazety Polskiej” z Łochowa. Gorąco zapraszamy wszystkich Czytelników z rodzinami i dziećmi na wspólne kolędowanie!
 
godz. 17 – Opłatek z Czytelnikami, klub Hybrydy, wstęp wolny