„Karoń ostro u Roli, z nożem się gramoli”. Artysta sparodiował poetykę antypisowskich tytułów

„Wracam ja do domu – rany! - dom zdewastowany. A rodzinka leży sama, fest zmasakrowana. Z Internetu się gramoli >>Karoń ostro u Roli<<” – śpiewa Bartosz Kalinowski w swojej nowej piosence na YouTube. Artysta sparodiował w niej krwawą poetykę tytułów mediów prawicy związanej z Konfederacją, które za swojego największego wroga uznają właśnie PiS, do którego teoretycznie powinno być im… najbliżej. Utwór obejrzeć można poniżej (FILM) 

YouTube / Bartosz Kalinowski

Inspiracją dla artysty stał się tytuł rozmowy Marcina Roli z Krzysztofem Karoniem „Karoń ostro u Roli” oraz liczne zapowiedzi „masakrowania” polityków PiS. Śpiewa: 

„Wiecie co mnie strasznie boli? Karoń ostro u Roli. Ja się po tym strasznie czuję - Korwin masakruje”.

W tej sytuacji artysta „zgłosił” sprawę organom ścigania, ale okazało się, że nie wierzą one w owe masakry: 

„Zobaczyłem tytuł taki, myślę: >>O kurczaki!<<. Im wytrącę amunicję, zgłoszę na policję… A policji jest wesoło, puknął się gość w czoło: >>Panie miły, polityka, zgłoś to do Bralczyka<<”.

Kalinowski ze zdziwieniem odkrył on, że zmasakrowani na wRealu24 żyją i mają się dobrze: 

„Ziobrę masakrują co dnia, to nie żadna zbrodnia? Jakim cudem twarz tę przecie widzę w Internecie?”.

W humorystycznym stylu artysta wzywa głoszących „hasła Chrystusowe” do złagodzenia przekazu: 

„Czemu by nie szerzyć dobro: Korwin kocha Ziobro?  Karoń się zachowa godnie - u Roli łagodnie. Rola wszystkich was ugości, zrobi znak miłości. Korwin, choć to bardzo boli, da żyć Kaczorowi”.

Nową piosenka Bartosza Kalinowskiego można obejrzeć poniżej, a obok rozmowa z samym artystą, komentującym muzycznie różne wydarzenia na swoim kanale i niegdyś zastraszanym przez współpracownika prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, w programie „Wywiad z chuliganem”.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Marcin Rola #konfederacja #wRealu24.pl #Bartosz Kalinowski

Piotr Lisiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo