Kłamstwo fundamentalne

  

Kreowana przez część mediów na wielką liderkę Marta Lempart zachowała się w TVN24 niczym trzylatek, który z ubrudzoną buzią przekonuje, że nie zjadł czekoladki. Feministka wypierała się wulgaryzmów, choć nagranie jest jednoznaczne. Kłamstwo ma w jej ustach wymiar symboliczny.

Leży bowiem u podłoża całego Strajku Kobiet, który rzekomo zrodził się z troski o prawa kobiet, choć jego prawdziwym napędem była nienawiść wobec obecnej władzy i Kościoła. Zakłamanie to znak rozpoznawczy nie tylko Lempart, lecz także jej sprzymierzeńców, którzy klaszczą, póki mają w tym polityczny interes. Kiedy stanie się niewygodna, wyplują ją niczym zużytą gumę. Po papierowym przywódcy KOD wydawało się, że gorzej być nie może, a jednak mieszanka chamstwa, wulgarności, agresji stała się wymarzoną przepustką na polityczne salony, które przyjmują każdego, kto pomoże zniszczyć PiS.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts