Praworządność w metropolii i koloniach

  

Skrajna hipokryzja politbiura UE, wymagającego od Polski i Węgier ślepego podporządkowania się wyimaginowanym normom „praworządności” à la gender, a samego kompletnie ślepego na ewidentne łamanie podstawowych praw przez jeden z największych krajów unijnych, pokazuje ich prawdziwe intencje.

Mowa oczywiście o Francji, gdzie niesłychana brutalność policji ma być teraz chroniona zakazem filmowania i publikowania w social mediach jej bezprawnych działań. To ewidentne pogwałcenie praw obywatelskich, nie pierwsze zresztą, nie robi żadnego wrażenia na Brukseli pastwiącej się nad „stanem praworządności”, ale... w Polsce i na Węgrzech! Francuski komentator polityczny Eric Zemmour wyjaśnia to prosto: „Macron wykorzystał kryzys do przeforsowania planu ratunkowego, który zwiększa federalizację Europy. […] wprowadzili pojęcie praworządności, które samo w sobie nie ma nic wspólnego z rządami prawa”. Jak więc widać, z belki we własnym oku komisarze polityczni Unii chcą zrobić tęgą pałę na niepokornych Irokezów z Europy Środkowej. A gdzie marchewka? Wolą ją zjeść sami.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts