Lempart pluje nam w twarz!

  

Dwa tygodnie temu pytałem: „Jak długo jeszcze będziemy obserwowali bulwersujące sceny ataków na policję bandytów uczestniczących w nielegalnych zgromadzeniach?”. Nie dość, że moje pytanie pozostało bez odpowiedzi, to sytuacja uległa pogorszeniu i bezkarna hołota poczyna sobie coraz śmielej. Jak do tej pory na czele rozwydrzonego tłumu stoi niejaka Marta Lempart, która nie tylko organizuje rozróby na ulicach, lecz także stoi na czele bojówek atakujących policjantów i urzędy publiczne.

Jednak to, co się stało w ostatnim tygodniu, przekracza wszystko, co do tej pory widzieliśmy. Na zamieszczonym w internecie filmie widać Lempart, która krzyczy do policjantów: – Taka z was, k..., policja, prawa nie stosujecie. Wyp...ć! – i pluje policjantowi w twarz, narażając jego zdrowie i życie. Oczywiście policjant nie zareagował, bo przecież nie musi znać art. 226 par. 1 Kodeksu karnego, który mówi, że: „Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”. Chcę tylko zauważyć, że nie reagując, policjant zezwalał również na bezkarne plucie na mnie.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts