Pani Lempart i dziennikarskie tresowane foki

  

Strajk Kobiet dał wczoraj próbkę, jak będzie wyglądała wolność słowa i demokracja, gdyby Lewicy i przyległościom udało się dojść do władzy. „Psów nie wpuszczamy” – tak mniej więcej powiedziała pani Suchanow, a jej odźwierny pan Rafał zatrzasnął drzwi, nie bacząc na nogi i ręce dziennikarzy, w tym także pań.

W pewnym momencie Marta Lempart zarządziła nawet zamknięcie rolety antywłamaniowej. Na konferencję ogłoszoną publicznie nie weszli więc ludzie z „Gazety Polskiej”, Telewizji Republika, TVP, Telewizji Trwam i „Naszego Dziennika”. Wpuszczono tylko klakierów pani Lempart. To gwarancja, że nie padną pytania o kamienice i inne biznesy przedsiębiorczych kobiet. Nie można też zobaczyć, jak na 270 metrach wynajmowanych za bezcen od miasta urządzili się działacze tego lewicowego NGO-su. Wszystko to pokazuje, jakimi hipokrytami jest to towarzystwo zamknięte za roletami. W TVN-ach będą się napinali o wolności słowa i standardach, później zaś wykonają komendę, którą wyda pani Lempart. I będą klaskali jak tresowane foki. A jak wygra opozycja, to może nawet ktoś im piłkę rzuci na nosek. Ot, niezależność dziennikarska. O solidarności już nie wspomnę. Bo ta w tej społeczności durniów już dawno umarła.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts