Jak przekazała rzeczniczka wolskiej policji, do zdarzenia doszło kilka dni temu. - Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z lokali na Woli doszło do awantury domowej - powiedziała policjantka.

Wskazała, że na miejsce został wysłany patrol policji, który po przyjeździe ustalił okoliczności zdarzenia. - Okazało się, że pomiędzy mężczyzną i jego partnerką doszło do sprzeczki - podała.

- Policjanci po wejściu do mieszkania, aby porozmawiać z nim o sytuacji, zauważyli zdenerwowanie mężczyzny i od razu wiedzieli, że coś jest nie tak. Okazało się, że miał on w mieszkaniu narkotyki ukryte w foliowej torbie w przedpokoju w szafce. W wyniku przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli również narkotyki w pralce

- tłumaczyła. Dodała, że w mieszkaniu zabezpieczono także dwie wagi elektroniczne do porcjowania narkotyków.

Podkreśliła, że podczas interwencji zatrzymany został 31-letni mężczyzna. - Po sprawdzeniu okazało się, że był wcześniej poszukiwany oraz był notowany za różne przestępstwa, w tym z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - wyjawiła.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Za zarzucany mu czyn może grozić do 10 lat więzienia.