Wytrwajmy jeszcze – widać koniec

  

Przed nami kluczowy czas – chodzi o to, by nie pozwolić na wzrost zachorowań do czasu zaszczepienia jak największej grupy Polaków. Dobrowolnego – uprzedzam zarzuty antyszczepionkowej propagandy, której źródeł, nie mam wątpliwości, należy szukać w Rosji prowadzącej wojnę hybrydową z Zachodem.

Ten czas to mniej więcej sto dni, gdy gra idzie o to, by jak najwięcej Polaków uchronić przez chorobą i śmiercią. Widać szansę na kres epidemii i w perspektywie kilku miesięcy powrót do normalności. Rząd nie chce zamrażać gospodarki, lecz trzeba ograniczyć transmisję wirusa. Stąd, choć z zachowaniem poważnych ograniczeń, decyzja o otwarciu galerii handlowych. Także to, by ferie zimowe były w jednym terminie bez możliwości organizacji wyjazdów, ma temu służyć – branża turystyczna uzyska z tytułu ograniczeń pomoc finansową od rządu. Wszystko to jest oczywiste, balansujemy przecież na granicy, za którą trzeba będzie wprowadzić kwarantannę narodową. Od naszej solidarności i dyscypliny zależy, czy uda się uniknąć tego scenariusza. Dlatego wszystkie ataki opozycji, że na narty nie można wyjechać itp., to przejaw tego samego co zwykle – skrajnej nieodpowiedzialności.
 

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts