Samobój Czerskiej

  

Redakcja z Czerskiej straszy polexitem. Nihil novi! Tym razem w związku z wetem polskiego rządu, który sprzeciwia się wiązaniu wypłat unijnych funduszy z oceną praworządności, bo to polityczna pałka wielkich krajów UE.

Nawiązując do pomarańczowej rewolucji na Ukrainie, Czerska mobilizuje opozycję do wyjścia na ulice. To nie tylko wbrew demokratycznym regułom, ale w obecnej sytuacji pandemii – skrajnie nieodpowiedzialne. Przyzwyczailiśmy się, że opozycja i zaprzyjaźnione z nią media kierują się zasadą „cel uświęca środki”. Gazeta Michnika nie po raz pierwszy zamiast opisywać czy oceniać rzeczywistość, dąży do jej kreowania. Tymczasem ostatnie lata pokazały, że strategia straszenia Polaków PiS, Jarosławem Kaczyńskim czy wyjściem Polski z UE okazuje się politycznym samobójem.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts