Feministki plują w twarz przedsiębiorcom

  

Stało się dokładnie tak, jak zapowiadał prof. Grzegorz Gielerak: w tydzień po manifestacjach proaborcyjnych drastycznie wzrosła liczba zachorowań, a w trzy tygodnie po nich pojawiła się rekordowa liczba zgonów. Tak to działa.

Gdy czytamy o stratach restauratorów, hotelarzy, handlowców, artystów czy wyrzeczeniach rodziców, którzy muszą w ferie zapewnić opiekę dzieciom, wiemy, że obostrzenia są po coś – żeby nie zatkał nam się system służby zdrowia, czyli nie doszło do najgorszego. I oto pojawia się Marta Lempart, deweloper oraz kamienicznik z Wrocławia, była dyrektorka w PFRON, i pluje w twarz wszystkim, którzy niezależnie od poglądów politycznych ponoszą wyrzeczenia dla wspólnego dobra. „Mam gdzieś wasze kłopoty, wyprowadzę ludzi na ulicę, chociaż przez to obostrzenia będą trwać dłużej, więcej firm zbankrutuje, więcej ludzi straci pracę, więcej umrze. Ja chcę zrobić polityczną karierę, więc musi być o mnie głośno” – dokładnie taki jest sens jej słów, że będzie organizować kolejne manifestacje. Słowa Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie o „przestępstwie spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego” oddawały trafnie stan faktyczny, dlatego wywołały taką furię w mediach.
 

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts