Już za tydzień Eurowizja Junior! Czy utalentowana Ala Tracz zapewni Polsce kolejne zwycięstwo?

W 2018 roku Roksana Węgiel, w 2019 roku - Viki Gabor. Kto zostanie zwycięzcą Eurowizji Junior 2020? Polskę reprezentować będzie 10-letnia Alicja Tracz. Niezwykle utalentowana wokalistka może nam zapewnić trzecie z rzędu zwycięstwo!

Ala Tracz
TVP

Eurowizja Junior 2020 to druga z rzędu edycja organizowana przez Telewizję Polską. Przygotowania rozpoczęto już w styczniu, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany producentom przedsięwzięcia. Dlatego nie zobaczymy wszystkich uczestników na jednej scenie. Ich występy zostały nagrane na przełomie października i listopada w siedzibach nadawców lub w studiu Telewizji Polskiej w Warszawie.

Głosowanie ruszy już w najbliższy piątek 27 listopada. Zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu poznamy w niedzielę 29 listopada tuż po godzinie 19.00.

Polskę w tym roku reprezentuje 10-letnia Alicja Tracz. Dziewczynka pochodzi spod Janowa Lubelskiego. W programie The Voice Kids dotarła do finału pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. Młodziutka wokalistka może też pochwalić się sukcesami festiwalowymi na Malcie, we Włoszech czy Bułgarii. 

Alicja w konkursie Eurowizji Junior zaprezentuje piosenkę "I'll be standing", którą wykonała również w sobotę jako gość specjalny programu The Voice of Poland.

 

 

Źródło: niezalezna.pl,

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo