Ukradli pół miliona z konta przedsiębiorcy. Po roku zatrzymano drugiego sprawce

Policjanci z Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie) zatrzymali podejrzanego o kradzież pół miliona złotych z konta bankowego. Drugi sprawca od roku siedzi w areszcie - poinformowała mł. asp. Małgorzata Lewandowska.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Rawy Mazowieckiej zatrzymali współsprawcę kradzieży z włamaniem na konto bankowe należące do jednego z przedsiębiorców z powiatu piotrkowskiego (Łódzkie) - podała mł. asp. Małgorzata Lewandowska z rawskiej policji.

W 2018 roku łupem sprawców padło pół miliona złotych, które wypłacono z jednego z banków na terenie powiatu rawskiego

- przypomniała. Dodała, że ponad rok temu policjanci zatrzymali pierwszego z mężczyzn, do którego należał rachunek bankowy, na który skradzione pieniądze zostały przelane i który wypłacił je z banku. 24–letniego mieszkańca Warszawy aresztowano.

Rawscy policjanci nadal jednak poszukiwali drugiego sprawcy. "Doprowadziło to do zatrzymania 28–letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego, któremu prokurator także przedstawił zarzut kradzieży z włamaniem na konto bankowe. Aresztowano go na 3 miesiące" - podała Lewandowska.

Obu mężczyznom grozi kara do 10 lat więzienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Rawa Mazowiecka #oszuści #policja #zatrzymanie

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo