A miała być modelką... Kobieta, która szantażowała gwiazdę Manchesteru United skazana

Piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Francji Anthony Martial padł ofiarą szantażu. Kobieta, która podawała się za modelkę, okazała się bezrobotną z RPA. Została skazana w piątek przez sąd w Nancy na osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu, po tym jak groziła, że opublikuje kompromitujące Martiala zdjęcia.

Anthony Martial był szantażowany przez pazerną bezrobotną
fot. premierleague.com

Anthony Martial nie był jedyną ofiarę skazanej. Podobnego czynu miała się dopuścić wobec koszykarza reprezentacji Francji. Jego nazwisko nie zostało ujawnione, ale wiadomo, że preferuje on zadośćuczynienie w postaci finansowej - dowiedziała się agencja AFP z nieoficjalnego źródła. Sąd oprócz kary więzienia w zawieszeniu nakazał też konfiskatę wszystkich dowodów w tych sprawach. Były to w większości przedmioty luksusowe zabrane z domu kobiety - markowe torebki, a także... samochód.

Anthony Martial był szantażowany przez pazerną bezrobotną

Martial złożył skargę na kobietę, przedstawiającą się na jednym z portali społecznościowych jako modelka podróżująca po świecie, w lipcu 2019 r. W rzeczywistości 30-latka nie była modelką, a bezrobotną pochodzącą z RPA, mieszkającą w pobliżu Nancy. Twierdziła, że pozostawała w kontakcie mailowo-smsowym z piłkarzem między 2018 i 2019 r. Gdy piłkarz wysłał jej informację, która miała kończyć ich wirtualną znajomość, zaczęła go szantażować.

Mam dużo kompromitujących zdjęć, albo płacisz, albo wrzucam wszystko do prasy

- pisała.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Anthony Martial #Manchester United #szantaż

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo