Ogólnopolski strajk KOD-ersów

  

Z dużym powodzeniem Marta Lempart ma szansę stać się liderką ogólnopolskiego strajku KOD-ersów. Z Włodzimierzem Czarzastym jako jego ikoną – cierpiącym na pluszowym krzyżu. Niesamowite, w jakim tempie lewica ginie od własnej rewolucyjnej retoryki, wekslowanej nieudanym męczeństwem.

Jeszcze w środę wieczorem Czarzasty miał zostać pobity przez policję, a już w czwartek policja podała, że to on spowodował kontuzję u policjanta. Komunikacyjna eskalacja emocji, z którą tak świetnie czuje się Lempart, wprowadza do Strajku Kobiet znaczny chaos. A w kolejnych miastach lokalne komitety błyskawicy ogłaszają secesję. Ich reprezentacja mówi, że oczekiwała po Radzie Rewolucyjnej, przepraszam, Konsultacyjnej, socjalnych postulatów, a nie transformacji w KOD bis. To może dziwić, ale niektórzy są naprawdę szczerze zdumieni dość oczywistym przecież rozwojem sytuacji.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts