Hodowcy rasizmu

  

Sroczyński, publicysta „Wyborczej”, zasmucił się z powodu nienawiści, która przepełnia lemingi. To dobrze. Każda jaskółka myśli w tym środowisku cieszy. Czy frasuje się faktem, że lemingi nienawidzą części własnej wspólnoty? Nie. Publicysta „GW” ze zdziwieniem odkrył, że „postępowe” lemingi pogardzają arabskimi studentami, którzy przyjechali do Polski się uczyć. Jak widać, dwójmyślenie ma się dobrze. Publicysta „GW” nie jest w stanie pojąć, że ta sama nienawiść, pozwalająca nazywać obcokrajowców „brudnymi kozami”, każe lemingowi szczać na znicze, kpić z ludzi, którzy stali pod krzyżem, wołać „mohery na stos”, a w polskim chłopie widzieć morderczego troglodytę ludojada. Nie widzi, że inwektywy uderzające w studentów są analogiczne do tych, które środowisko „GW” lansuje w stosunku do tzw. PiS-owców. „Zacofani”. „Oszołomy”. „Fanatycy”. Nienawiść każe szukać słabszego i na nim się wyżywać. Raz będzie nim muzułmanin, który przyjechał tu się uczyć, raz moherowa babcia. I przykro mi, panie Sroczyński, ale to wy stworzyliście taki typ człowieka. Trzeba dać odpowiednie rzeczy słowo – jesteście bandą rasistów i takich samych rasistów jak wy hodujecie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts