Polskiej bramki strzec będzie dzisiaj Łukasz Fabiański, który po słabym meczu polskiej kadry z Włochami zastąpi Wojciecha Szczęsnego. Przed nim powinniśmy zobaczyć duet Kamil Glik - Jan Bednarek, natomiast na prawej stronie obrony wybiec na murawę powinien Tomasz Kędziora. Wątpliwości są co do obsady lewej obrony, gdzie trener wahać się ma pomiędzy Arkadiuszem Recą, a Bartoszem Bereszyńskim. Reca zagrał słabo przeciwko Włochom, zatem pomimo nieskrywanej sympatii selekcjonera do jego osoby, uważamy, że sztab dojdzie do wniosku, że warto postawić na Bereszyńskiego. Nie zdziwimy się jednak, jeśli Brzęczek postawi na swoim...

Niespodzianki zapowiadają się na skrzydłach. Według naszych źródeł, po prawej stronie zagra Przemysław Płacheta, który debiutował w niedawnym meczu z Ukrainą. Lewa strona to Piotr Zieliński lub Kamil Jóźwiak. Jeżeli Jerzy Brzęczek ostatecznie postawi na Jóźwiaka, to Zieliński zagra w środku pola, gdzie znajdzie miejsce kosztem Karola Linettego. Defensywnym pomocnikiem ma być, krytykowany za ostatnie mecze w kadrze, Grzegorz Krychowiak.

Tymczasem inny wariant podaje Radio ZET, według którego na lewej obronie zagra Maciej Rybus, a na lewej pomocy Kamil Grosicki. Według naszych informacji taka opcja nie jest już brana pod uwagę.

Do składu wraca także Mateusz Klich, który ma być łącznikiem pomiędzy grającym na "szpicy" Robertem Lewandowskim, a pomocnikami. 

Aktualizacja, 14:40

Wszystko wskazuje na to, że na lewej obronie zagra jednak Arkadiusz Reca.