Milicyjna prowokacja

  

Z czym mieliśmy do czynienia w czasie Marszu Niepodległości 2020? Z milicyjną prowokacją. Policja nigdy u nas milicją być nie przestała, bo niby jakim cudem, bez zmian personalnych? Piotr Owsiewski, odpowiedzialny za akcję „Widelec”, nadal zajmuje kierowniczy stołek.

Żaden z czterech kolejnych PiS-owskich ministrów czystki w milicji nie zrobił. Nie ze złej woli, tylko dlatego, że jest ona najtrudniejsza, bo funkcjonariuszy jest 100 tys. Co do 11 listopada, to nie wierzę w przypadkowe bicie dziennikarzy, przypadkowe postrzelenie fotografa, przypadkowe zachęcanie do wysiadania z samochodów, przypadkowe podpalenie mieszkania i przypadkowe fałszywe konto Antify. Nie wierzę też w złą wolę ministra Mariusza Kamińskiego, bo znakomicie radzi sobie z innymi podległymi mu służbami. Jednak milicja pozostaje w MSWiA ciałem obcym. Teraz zademonstrowała PiS swoją siłę. Po protestach w sprawie aborcji uznała się za na tyle ważną, że nikt jej nie ruszy. I gra z opozycją. Jakoś nie słyszy się ataków na PiS z wojska, skąd Antoni Macierewicz komuchów powyrzucał. Wnioski: milicję należy umieścić na tej samej liście, co uniwersytety czy PZPN, czyli w spisie miejsc, w których zmiany muszą dopiero nastąpić.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts