Życzenia premiera na Dzień Seniora! Mateusz Morawiecki wspomniał o swoich rodzicach

Premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku wpis z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Wspomniał o swoich rodzicach, jak również apelował do starszych, aby dbali o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w czasie pandemii.

Mateusz Morawiecki
facebook.com/MorawieckiPL

- Patrzę dzisiaj na moją Mamę i widzę w Niej wiele radości i żywotności w realizacji swoich planów. Pamiętam swego śp. Ojca, który nie bacząc na choroby, angażował się w różne przedsięwzięcia. Do końca był aktywny, a swoim zapałem obdarowywał innych. Tacy są nasi Kochani Seniorzy! Pomimo upływu wielu lat życia, nie starzeją się. Oni po prostu nie mają na to czasu! I tak trzymać!

 - napisał szef rządu na Facebooku.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora Morawiecki życzył wszystkim seniorom dalszych lat życia pełnego radości, spokoju, satysfakcji i codziennego optymizmu w otoczeniu najbliższych osób.

- Kolejne lata niech upłyną Wam na realizacji planów i marzeń. Proszę Was, abyście dbali o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w tym trudnym dla wszystkich czasie walki z pandemią. Zachowajcie zdrowie i siły na kolejne lata

- podkreślił premier

 

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Mateusz Morawiecki #Dzień seniora

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo