Tusk o "czterech jeźdźcach polskiej Apokalipsy". Wiceminister podjął próbę rozwiązania zagadki

Były premier Donald Tusk najlepsze lata politycznej kariery ma już dawno za sobą, ale w najlepsze trwa jego przygoda "influencera" w mediach społecznościowych. Kolejny raz postanowił zamieścić kąśliwy komentarz, na który nadeszły nie mniej celne riposty. Wiceminister Marcin Horała podjął próbę rozwiązania zagadki, jaką umieścił Tusk na Twitterze.

Donald Tusk
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Czterej jeźdźcy polskiej Apokalipsy: Tchórz, Kłamca, Pedofil, Narodowiec - napisał na Twitterze były premier, słynący w ostatnim czasie w zasadzie jedynie z twitterowej aktywności. Nie wiadomo do czego odnosi wieloletni lider Platformy Obywatelskiej, publikując ten tweet dzień po Święcie Niepodległości.

Na słowa Tuska szybko nadeszły riposty. "To taki żarcik, między wami lokajami?" - takie pytanie padło w jednym z wpisów. "Troll się pojawił" - dodaje inny internauta. Głos zabrali także dziennikarze i publicyści.

Z kolei wiceminister infrastruktury Marcin Horała postarał się zinterpretować tweeta Tuska. Czyżby właśnie o to chodziło "królowi Europy"...

 

 

 


Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Donald Tusk

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo