Podpalenie mieszkania na Powiślu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanych osób

Stołeczna policja opublikowała na swojej stronie zdjęcia osób, które mogą mieć związek z podpaleniem mieszkania przy al. 3 Maja podczas Marszu Niepodległości i prosi o kontakt, tych którzy rozpoznają osoby widniejące na fotografiach.

policja.waw.pl

"Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące podpalenia mieszkania, do którego doszło na skutek rzuconej racy. Wizerunki osób mających związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery" – czytamy na stronie internetowej śródmiejska Komenda Rejonowa Policja.

Policja zabezpieczyła nagrania z kamer miejskiego monitoringu, które zarejestrowały wizerunki osób mających związek z tym przestępstwem. Widać na nich zamaskowanych mężczyzn, którzy z Mostu Poniatowskiego rzucają race.

Na stronach policji opublikowano obszerną dokumentację zdjęciową - KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ.

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zamieszczonych kadrach. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer +48 47 723-61-27, + 48 47 723-79-40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

maa
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo