Lubnauer chciała zakpić z samochodowego Marszu Niepodległości. Rachoń celnie wypunktował jej szyderstwa

Katarzyna Lubnauer postanowiła zakpić sobie z samochodowej formy tegorocznego Marszu Niepodległości. Szyderstwa posłanki KO wypunktował dziś w programie "#Jedziemy" Michał Rachoń. - Pani Lubnauer niespecjalnie chyba zdaje sobie sprawę z bezczelności tej wypowiedzi - powiedział.

screen TVP Info

Odbywający się rokrocznie Marsz Niepodległości, z uwagi na istniejące obostrzenia sanitarne, przybierze w tym roku inną niż zazwyczaj formę. 

Jak ogłosił Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, będzie on zmotoryzowany. Uczestnicy ruszą samochodami z warszawskiego Ronda Czterdziestolatka i dotrą Alejami Jerozolimskimi do Ronda Waszyngtona, gdzie zawrócą i ponownie skierują się w stronę centrum.

Wyjątkowa forma Marszu spotkała się z kpinami i szyderstwami ze strony części opozycji. Taki przytyk zamieściła na Twitterze posłanka Koalicji Obywatelskiej, Katarzyna Lubnauer.

Drwinki parlamentarzystki wypunktował dziś w programie "#Jedziemy" Michał Rachoń.

- Pani Lubnauer niespecjalnie zdaje sobie sprawę z bezczelności tej wypowiedzi, zwłaszcza, że Polska miała w przeszłości przemysł samochodowy. W pewnym stopniu ma go również dzisiaj, jednak polskie marki samochodów de facto przestały istnieć, w dużej mierze - i powinna o tym wiedzieć Katarzyna Lubnauer - dzięki polityce jaką wprowadził do Polski i realizował przez lata kosztem gigantycznych rachunków, które zapłacili zwykli Polacy, polityczny mistrz i patron Ryszarda Petru, twórcy Nowoczesnej, czyli partii, która wyniosła Lubnauer do pełnienia zaszczytnej funkcji posła na Sejm Wolnej Polski. Chodzi o Leszka Balcerowicza, którego decyzje z połowy lat 90. przyniosły falę bankructw i gigantyczną falę biedy, która zalała Polskę na dużo dłuższy czas niż czas pełnienia przez niego rządowych funkcji - powiedział Rachoń

 

 Źródło: TVP Info, niezalezna.pl

 

rn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo