Dr Sutkowski o naszej akcji: Świętowanie z własnego samochodu jest bezpieczne

Wszystkich Polaków zapraszamy do udziału w naszej akcji #ŚWIĘTUJbezpiecznie. Oflagujmy swoje samochody i 11 listopada wyjedźmy na ulice naszych miast. - Świętowanie z własnego samochodu jest bezpieczne. To jest dobra inicjatywa – powiedział w „Politycznej Kawie” Tomasza Sakiewicza dr Michał Sutkowski.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/vixrealitum/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

W tym roku Święto Niepodległości przebiegnie pod znakiem koronawirusa. W ramach naszej akcji proponujemy, by zostać w domu, wywieszać flagi, a tym, którzy chcą wyjść na ulice – by pojechali samochodami i z nich nie wychodzili. Przez szybę samochodu nikt się nie zarazi.

Gość Tomasza Sakiewicza pozytywnie ocenił tę inicjatywę.

Świętowanie z własnego samochodu jest bezpieczne, czy to z wywieszoną flagą z balkonu, czy z samochodu. To jest dobra inicjatywa, dlatego, że powoduje jedno. Mamy świadomość tego, że każdy protest, świętowanie, manifestacja – nawet tak ważna dla nas wszystkich – jest manifestacją, która stwarza zagrożenie. Należy tutaj tak odpowiedzialnie postąpić. Trzeba świętować, ale można świętować trochę inaczej – pandemia ma niestety swoje prawa

– powiedział prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych.

Wszystkich Polaków zapraszamy do udziału w naszej akcji #ŚWIĘTUJbezpiecznie. Oflagujmy swoje samochody i 11 listopada wyjedźmy na ulice naszych miast. Tych, którzy chcieli wziąć udział w Marszu Niepodległości, namawiamy do tego, by skorzystali właśnie z tej formuły. Stwórzmy karawanę samochodów z biało-czerwonymi flagami. Namawiamy do tego również organizatorów Marszu. W środę #ŚWIĘTUJbezpiecznie. Pamiętaj o miejscach pamięci bohaterów Niepodległej.

O naszą inicjatywę zapytaliśmy ministra Adama Andruszkiewicza.

- To jest świetny pomysł. Uważam, że to doskonały pomysł mediów Strefy Wolnego Słowa, pana redaktora Sakiewicza. W mojej opinii nie tylko w tym roku, ale także w każdym przyszłym warto, aby ten pomysł zapisał się na stałe do kanonu czczenia polskiej niepodległości

- odpowiedział.

 

Źródło: niezalezna.pl

#11 listopada ##świętujbezpiecznie #dr Michał Sutkowski

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo