Bogdan Wenta zakażony koronawirusem

Prezydent Kielc Bogdan Wenta jest zakażony koronawirusem. Czuję się dobrze, przebywam w domu – napisał w niedzielę w mediach społecznościowych.

Bogdan Wenta
facebook.com/WentaBogdan/

Bogdan Wenta od czwartku przebywał na tzw. samoizolacji po tym, gdy dowiedział się, że miał kontakt z osobą zakażoną SARS-CoV-2. W niedzielę rano na Facebooku poinformował, że wynik testu na koronawirusa, który otrzymał, jest pozytywny.

"Wszystkie osoby, które w ostatnich dniach miały ze mną bezpośredni kontakt, proszę, by postępowały zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz obserwowały stan swojego zdrowia"

– zaapelował.

Zaznaczył, że czuje się dobrze i obecnie przebywa w domu. "Do czasu zakończenia izolacji, jako Prezydent Miasta pozostaję ze swoimi współpracownikami w stałym kontakcie telefonicznym oraz internetowym. Wszystkie zadania, które spoczywają na samorządzie, będą realizowane na bieżąco" – podkreślił.

"Proszę na siebie uważać - dbać o swoje bezpieczeństwo oraz przestrzegać zasad sanitarnych. Życzę Państwu zdrowia, najmocniej tym osobom, które nie ustrzegły się zakażenia i dziś walczą z COVID-19. Niech ta walka zakończy się Państwa zwycięstwem"

– dodał.

Minionej doby w województwie świętokrzyskim potwierdzono 429 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To zdecydowany spadek liczby infekcji po sobotnim rekordzie – 1231 zakażeń.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Bogdan Wenta #prezydent #Kielce

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo