Niesiołowski się doigrał. Pozwali go dziennikarze

  

Ośmiu dziennikarzy „Super Expressu” zdecydowało się na złożenie pozwu o naruszenie dóbr osobistych przez posła Stefana Niesiołowskiego.

Dziennikarze domagają się przeprosin oraz zadośćuczynienia w postaci 33 tys. zł wpłaconych na rzecz Caritas. Powodem sporu jest wypowiedź Niesiołowskiego, który porównał „Super Express” do „hitlerowskiej gadzinówki”.

Poseł oburzył się, że po ataku na Ewę Stankiewicz przed Sejmem. Gdy Stankiewicz poprosiła posła o wywiad, ten zaczął krzyczeć: „Won stąd! Won do PiS-u”. Po tych wydarzeniach Niesiołowski trafił na okładkę „Super Expressu”. Przedstawiono go z zębami psa, a tytuł okładkowy głosił „Wścieklizna”. Na reakcję Niesiołowskiego nie trzeba było długo czekać.

(fot. okładka "Super Expressu")

- Wyszło niebywałe schamienie pewnych dziennikarzy, którzy te kłamstwa powtarzają. „Super Express” na poziomie hitlerowskich gadzinówek zamieścił mnie z głową wściekłego psa. Będzie pozew. Z panem Jastrzębowskim spotkamy się w sądzie. (...) Pewni dziennikarze, pro PISowscy w gruncie rzeczy, stracili poczucie honoru i przyzwoitości - powiedział ma antenie Superstacji Niesiołowski.

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl ośmiu dziennikarzy „Super Expressu” zdecydowało się złożyć pozew o naruszenie dóbr osobistych. Poza redaktorem naczelnym „SE” Sławomirem Jastrzębowskim, przeprosin od Niesiołowskiego domagają się m.in. Stanisław Drozdowski, Małgorzata Guss-Gasińska i Łukasz Bigo.

- „Super Express” nigdy nie będzie się godził na chamstwo w polskiej polityce. Chcemy postawić temu tamę – wyjaśnił w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl redaktor naczelny „Super Expressu”.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,wirtualnemedia.pl


Wczytuję komentarze...

Chcieli zatrzymać auto. Padły strzały

/ Skitterphoto

  

Podczas ucieczki samochodu zatrzymanego do kontroli w Niemodlinie doszło do oddania dwóch strzałów z policyjnej broni - poinformował Dariusz Świątczak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach popołudniowych na ulicy Niemodlina w powiecie opolskim. Podczas kontroli samochodu kierowca podjął próbę ucieczki. W kierunku odjeżdżającego pojazdu oddano dwa strzały z policyjnej broni.

Jak informuje KWP w Opolu, samochód zatrzymał kolejny patrol w oddalonych o kilkanaście kilometrów od Niemodlina, Wydrowicach. Według policji kierowcą samochodu jest mieszkaniec województwa opolskiego. Obecnie trwają czynności policyjne, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl