"Wielka manifestacja patriotyczna w spektakularnej formie". Były szef MON o naszym pomyśle

Wszystkich Polaków zapraszamy do udziału w naszej akcji #ŚWIĘTUJbezpiecznie, czyli świętujemy 11 Listopada w oflagowanych samochodach. Taki sposób obchodów popiera poseł i były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. – To formuła bezpieczna dla uczestników i społeczeństwa – podkreśla wiceprzewodniczący Prawa i Sprawiedliwości. "I widowiskowa" - dodaje.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/VIVIANE6276

W tym roku Święto Niepodległości przebiegnie pod znakiem koronawirusa. Wobec tego będzie wyglądało inaczej niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni. W związku z tym zainicjowaliśmy akcję #ŚWIĘTUJbezpiecznie.

Jest tylko jeden bezpieczny sposób uczestnictwa w demonstracji wymyślony w USA: nie wychodzić z samochodu. Jak ktoś już musi jechać i demonstrować, to tylko tak– tłumaczył Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

Zapraszamy do tego, by oflagować swoje samochody i 11 listopada wyjechać na ulice naszych miast.

Poseł Antoni Macierewicz w rozmowie z Niezalezna.pl ocenił, że doskonałym przykładem takiego świętowania było zachowanie tysięcy zwolenników Donalda Trumpa, którzy w bezpieczny, ale widowiskowy sposób okazali swoje poparcie.

To formuła bezpieczna dla uczestników i społeczeństwa, a jednocześnie wielka manifestacja patriotyczna w spektakularnej formie

– mówi były szef MON.

Jest to model demonstracji uzgodniony z szeregiem środowisk narodowych, które wyraziły akceptację

– poinformował nas poseł Macierewicz.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Antoni Macierewicz ##świętujbezpiecznie #11 listopada

wg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo