Nadzwyczajny Zjazd Klubów „GP”

  

W dniach 13–15 listopada odbędzie się VI Nadzwyczajny Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” – online 2020 r. Zjazdy od lat są wielkim świętem środowiska Strefy Wolnego Słowa, stały się tradycją, którą co rok kontynuujemy. Dlatego pomimo ograniczeń związanych z trwającą pandemią koronawirusa postanowiliśmy, że znowu spotkamy się, tylko w zmienionej formule. Spotkamy się online!

To będzie ważne spotkanie, bo codziennie jesteśmy świadkami ataków na Kościół, widzimy agresję opętanego, oszalałego tłumu skierowaną na świątynie, na pomniki, które są dewastowane i profanowane. Zastanowimy się, jak powstrzymać ludzi, którzy pod płaszczykiem wzniosłych haseł chcą zniszczyć Polskę. O tym porozmawiamy ze znamienitymi gośćmi, których zaprosiliśmy na zjazd, a lista zaproszonych jest doprawdy imponująca. Zaszczycą nas swoją obecnością wybitni politycy, ministrowie, posłowie, dziennikarze, ludzie kultury i biznesu. Zapraszamy wszystkich członków klubów „GP” do wzięcia udziału w zjeździe – wystarczy mieć sprawny mikrofon oraz kamerkę internetową i zgłosić się do przewodniczącego swojego klubu „GP”. Uczestnictwo w zjeździe to obowiązek, przywilej i zaszczyt. Proszę o tym pamiętać!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts