Żabka stawia na polską przedsiębiorczość. Już 5000 franczyzobiorców prowadzi swój sklep

W październiku br. do Żabki dołączył 5000. franczyzobiorca. Sieć stale się rozrasta, gdyż daje wielu przedsiębiorcom sprawdzony pomysł na biznes przy niewielkiej inwestycji z ich strony. Oferuje franczyzobiorcom sklep „pod klucz”, 16 tys. zł przychodu podstawowego miesięcznie przez pierwszy rok działalności i wsparcie w wielu obszarach. 5000 franczyzobiorców zyskało z Żabką szansę na rozwój zawodowy, finansową niezależność, a wielu z nich całkowicie odmieniła życie. 

mat. pras. / lsplife.pl, agencjafaceit.pl

Wśród powodów, dla których przedsiębiorcy decydują się przyłączyć do sieci Żabka, jest przede wszystkim chęć usamodzielnienia się i przejścia z pracy na etacie na własną działalność, polepszenia sytuacji finansowej rodziny, a także szukanie nowej, rozwojowej drogi zawodowej. 

Przez długi okres pracowałam dla kogoś, jednak coraz bardziej pragnęłam niezależności i bycia dla siebie szefem. Nie miałam jednak konkretnego pomysłu na biznes. Na pewien czas zatrudniłam się u koleżanki, która prowadzi swój sklep Żabka – mogłam przekonać się, jak wygląda rola franczyzobiorcy, a do spróbowania własnych sił zachęciła mnie właśnie ta znajoma.
- podkreśla Agnieszka Sikorska z Zielonej Góry, która jest 5-tysięcznym franczyzobiorcą w sieci. 

Przed Żabką przez lata byłem związany ze strażą pożarną, to taka nasza rodzinna tradycja wśród mężczyzn – strażakiem byli także mój pradziadek, dziadek i ojciec. Jednak zawsze najważniejsze było dla mnie dobro mojej rodziny, chciałem ze spokojem patrzeć w przyszłość. Szukałem stabilnego pomysłu na biznes i tak trafiłem na Żabkę. Teraz jestem szczęśliwym przedsiębiorcą, który ma czas dla swoich córek i może jednocześnie zapewnić im dostatnie życie.
- mówi Jan Milon, franczyzobiorca z Zakopanego. 

Własny biznes przy wsparciu

Sieć stara się zapewnić przystępującym do niej osobom dobry start w biznesie. Otrzymują oni gotowy do prowadzenia sklep, w pełni wyposażony i zatowarowany. Sieć gwarantuje nowym przedsiębiorcom także przychód podstawowy w wysokości 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności. Przy tym wkład własny, który muszą wnieść na początku współpracy, wynosi 5 tys. zł i wydatkowany jest na zakup kasy fiskalnej, koncesji czy produktów regionalnych. Franczyzobiorcy mogą korzystać także z szeregu szkoleń, bieżącej pomocy Centrum Wsparcie Franczyzobiorców – specjalnej jednostki, która reaguje na ich zapytania czy problemy, a także z licznych nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie placówką jak chociażby aplikacja frappka umożliwiającą zdalne kierowanie sklepem. 

Wszystko to powoduje, że w bezpiecznych strukturach sieci, rozwijając lokalnie swój biznes, franczyzobiorcy czują się spełnieni. Doceniają wszechstronne wsparcie Żabki i działalność pod znaną marką oraz to, że zgodnie z jej filozofią franczyzocentryczności, stawia ona franczyzobiorców w centrum uwagi przy podejmowanych działaniach. 

Lubię to, co robię. Mogę się samorealizować, a całe wsparcie, jakie otrzymuję od początku od sieci powoduje, że mogę skoncentrować się w znacznym stopniu na rozwoju swojego biznesu.
- zaznacza 5000. franczyzobiorczyni sieci Żabka.

Jeśli chciałbyś spróbować własnego biznesu przy wsparciu sprawdzonego partnera, możesz dowiedzieć się więcej o franczyzie z Żabką na: www.franczyza.zabka.pl.
 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#sklep #franczyza

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo