David Alaba chciał zbyt dużo. Stanowcza decyzja Bayernu Monachium

David Alaba domagał się znaczącej podwyżki wynagrodzenia, ale wygląda na to że się przeliczył. Bayern Monachium wycofał swoją ofertę dla piłkarza. Jedna z gwiazd drużyny, która sięgnęła po trofeum w Lidze Mistrzów po sezonie może odejść do innego klubu za darmo.

David Alaba liczył na dużą podwyżkę, ale się przeliczył. Bayern wycofał ofertę dla piłkarza
facebook.com/david.alaba.10888/

Jakiś czas temu przedstawiliśmy Davidowi i jego doradcy ofertę, która naszym zdaniem była bardzo dobra. Ostatnio powiadomiliśmy ich, że chcemy mieć jasność do końca października. Do wczoraj nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi, więc skontaktowaliśmy się z agentem. Powiedział, że propozycja jest nadal niesatysfakcjonująca i powinniśmy ją znów przemyśleć. Wtedy ją zupełnie wycofaliśmy

- relacjonował prezes Bawarczyków Herbert Hainer na antenie radia "BR".

David Alaba liczył na dużą podwyżkę, ale się przeliczył

Prezes Bayernu poinformował stanowczo o zerwaniu rozmów z Davidem Alabą. Wiele wskazuje zatem na to, że to ostatni sezon Austriaka w ekipie z Monachium. Klubowy kolega Roberta Lewandowskiego zdobył z nią m.in. dziewięć razy mistrzostwo Niemiec, sześciokrotnie krajowy Puchar, a do tego dwa razy triumfował w Lidze Mistrzów.

Kontrakt Alaby wygasa w czerwcu 2021, ale raczej nie pozostanie on bezrobotny. Zainteresowanie zakontraktowaniem obrońcy miał - według nieoficjalnych informacji - wyrazić Liverpool.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#David Alaba #Bayern Monachium #Bundesliga

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo