Nie działało mu doładowanie do telefonu, więc pociął sprzedawcę. Warszawska policja szuka sprawcy

W sobotę w sklepie Żabka przy ul. Wólczyńskiej w Warszawie doszło do sprzeczki klienta z ekspedientem. Podczas awantury mężczyzna ranił pracownika sklepu nożem i uciekł. Jest poszukiwany.

Wojciech Sarnowski, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Komisarz Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał, że do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9.40. Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynika, że do konfliktu pracownika Żabki z klientem doszło z powodu zakupu, którego mężczyzna dokonał dzień wcześniej.

Sprawca w piątek kupił doładowanie do telefonu, ale najprawdopodobniej nie działało. Następnego dnia pojawił się w sklepie ponownie i chciał złożyć reklamację. Gdy sprzedawca jej nie przyjął, doszło do awantury

– powiedział Świstak.

Klient wyszedł z Żabki, po drodze przewracając towar na półkach. Pracownik wybiegł za nim przed sklep i wtedy został zaatakowany nożem. Sprzedawca ma rany na twarzy, ręce i brzuchu. Trafił do szpitala, a sprawca uciekł – podał policjant.

Funkcjonariusze szukają mężczyzny. Zabezpieczyli monitoring ze sklepu i zapis z kamer umieszczonych na zewnątrz budynku.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP, TVNwarszawa.pl 

 

#nożownik #atak #Żabka #sklep

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo