Zaatakował dziennikarkę. Usłyszał zarzut

Zarzut naruszenia nietykalności osobistej za zaatakowanie dziennikarki pracującej podczas środowej demonstracji we Wrocławiu usłyszał 32-letni mężczyzna. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli też środki odurzające. Podejrzanemu grozi kara więzienia - podała policja.

flickr

Wrocławska policja poinformowała w piątek w komunikacie, że zatrzymany w czwartek 32-letni mężczyzna jest podejrzany o zaatakowanie kobiety na jednym z protestów w środę w centrum miasta. Filmująca demonstrację dziennikarka została popchnięta, w wyniku czego straciła równowagę i upadła.

- "Podejrzany odpowie za naruszenie nietykalności osobistej w związku z czynem mającym charakter chuligański i posiadanie środków zabronionych"

- napisano w komunikacie.

Jak podano, podczas przeszukania mieszkania podejrzanego policjanci znaleźli i zabezpieczyli zabronione środki odurzające i dopingujące. Zabezpieczyli także pałkę teleskopową, urządzenia elektroniczne, młynki do mielenia marihuany i kilkanaście tysięcy złotych.

Policjanci ujawnili również ingerencję w pole numeryczne w użytkowanym przez podejrzanego pojeździe, polegające na przerobieniu numeru VIN. Osobowe audi trafiło na policyjny parking w celu wykonania dalszych sprawdzeń.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Wrocław #zarzuty #policja #demonstracja #TK

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo