„Bojówkarz” broniący własnego domu

  

Zdolność niektórych mediów do kłamania, manipulowania i oczerniania jest nieograniczona. Obserwując eksplozję negatywnych emocji, wyrażanych na marszach za pomocą wulgaryzmów, media te nie zająknęły się ani słowem o mowie nienawiści.

Z kolei pseudouczeni, m.in. socjologowie i językoznawcy, wyrażali w tych mediach zachwyt nad zdolnościami ekspresyjnymi uczestników demonstracji. A kiedy w obronie kościołów przed barbarzyńcami, którzy je dewastowali i zakłócali msze św., stanęli wierni i osoby, które uważają katolicyzm za serce polskości, natychmiast przyklejono im etykietkę „bojówkarzy”. Czy gdybym bronił swojego domu przed złoczyńcą, też zostałbym nazwany bojówkarzem? Zastanawiamy się w tych dniach, w jaki sposób bronić się przed rewolucjonistami. Jedno jest pewne: nie wolno dopuścić, by zawładnięli językiem.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts