Straż Patriotyczna Klubów „GP”

  

Codziennie jesteśmy świadkami ataków na Kościół bolszewicko-faszystowskich bojówek, widzimy agresję opętanego, oszalałego tłumu skierowaną na świątynie, na pomniki, które są dewastowane i profanowane. Jak poinformował szef MSWiA Mariusz Kamiński, tylko w miniony weekend odnotowano 22 wtargnięcia na msze św. i 79 uszkodzeń elewacji.

Mam pytanie: dlaczego policja nie reagowała i dopuściła do profanacji kościołów, do fizycznych ataków na ich obrońców? Nie słyszymy głosów potępienia ze strony episkopatu, ba, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Leszek Gęsiak SJ w kuriozalnym wywiadzie w Radiu Zet mówił m.in.: „My chcemy mówić o prawie każdego człowieka do życia. To nie jest tak, że jedno prawo do życia może niwelować prawo drugiego”. Ręce opadają, gdy przedstawiciel Kościoła mówi coś takiego… Widząc to, Polacy, którzy mają już dość bezsilności organów państwa, dość milczenia hierarchów kościelnych, zaczęli się organizować i bronią polskich świątyń. Dlatego my, katolicy, my, członkowie Klubów „Gazety Polskiej”, będziemy bronili każdego kościoła w Polsce jak twierdzy! Będziemy bronili Polski! Dlatego powstała Straż Patriotyczna Klubów „Gazety Polskiej”.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts