Uwaga na chińskie służby

  

Chińczycy prowadzą bardzo agresywne działania wywiadowcze na świecie, w tym również w Polsce. Świadczy o tym ujawniona przez „Gazetę Polską” lista nazwisk najważniejszych polskich urzędników i ich rodzin rozpracowywanych przez tamtejszy wywiad wojskowy („Zhenhua Data Leak”).

Niektórzy starają się to bagatelizować, twierdząc, że to nic odkrywczego, a wszyscy o tym wiedzieli. Wcale tak jednak nie jest. Skala działalności chińskich służb w Polsce zaskakuje i powinna być dzwonkiem alarmowym dla służb kontrwywiadowczych. Niezbędne są w tej sprawie szybkie i kompleksowe działania, w tym stworzenie specjalnych komórek odpowiedzialnych za rozpracowywanie i neutralizowanie w Polsce chińskich służb specjalnych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na terenie naszego kraju ściśle współpracują one z rosyjskim wywiadem. Regulują to oficjalne umowy dwustronne.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts