Wczoraj Gestapo, dzisiaj lewactwo

  

Chciałbym wrócić na chwilę do przerażających wydarzeń jakich byliśmy świadkami w poniedziałek, gdzie rozwydrzone lewactwo usiłowało wedrzeć się do kościoła św. Aleksandra, obrzucając świątynię różnymi przedmiotami i profanując ją. Smutnym chichotem historii jest fakt, że poprzednio kościół otoczony przez siły zła był 5 czerwca 1943 roku, kiedy to funkcjonariusze niemieckiego Gestapo i wojska otoczyli kościół i odcięli od reszty Warszawy plac Trzech Krzyży.

Wówczas Niemcom chodziło o aresztowanie akowców z dywersyjnej grupy OSA-KOSA, bo dwoje z nich akurat w tym kościele brało ślub. Po zakończeniu uroczystości hitlerowcy zatrzymali 65 osób, które przewieziono w aleję Szucha, do siedziby Gestapo. Tam wielu z zatrzymanych zostało w brutalnym śledztwie zakatowanych, wielu później rozstrzelano.

Przypomnę, że budynek przy alei Szucha, niemy świadek polskiej martyrologii też został niedawno sprofanowany i pomazany sprejem przez lewackich chuliganów. 

Myślę, że zleceniodawca tych z 1943 i zleceniodawcy tych z 2020 roku mogliby sobie podać ręce. W końcu służą tej samej sprawie. A przecież to Adolf Hitler wprowadził dla Polek „aborcję na życzenie”.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts